Филтри -

Камиони-ладилници Scania од Естонија

Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

18 огласа: Камиони-ладилници Scania од Естонија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
71.900 € Без ДДВ
Носивост 6400 кг Евро Euro 6
Година 05/2019 Километража 456000 км Сила
Естонија, Taebla
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Носивост 12600 кг Евро Euro 4 Зафатнина 51.89 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/2006 Километража 1770000 км Сила
Естонија, Sauga vald
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
аукција 5.100 €
Носивост 8105 кг Евро Euro 3
Година 2006 Километража 735214 км Сила
Естонија, Rummu alevik
Контактирајте го продавачот
аукција 5.200 €
Носивост 11695 кг Евро Euro 5 Зафатнина 54.19 м³
Година 2008 Километража 837323 км Сила
Естонија, Rummu alevik
Контактирајте го продавачот
43.900 € Без ДДВ
Носивост 13351 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2017 Километража 707009 км Сила
Естонија, Lääne-Harju vald
Контактирајте го продавачот
аукција 5.100 €
Носивост 12330 кг Евро Euro 3 Зафатнина 53.75 м³
Година 2005 Километража 797270 км Сила
Естонија, Rummu alevik
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Носивост 15800 кг Евро Euro 5 Зафатнина 48 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 11/2011 Километража 1033000 км Сила
Естонија, Kesklinna
Контактирајте го продавачот
47.900 € Без ДДВ
Носивост 13605 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2018 Километража 365295 км Сила
Естонија, Lääne-Harju vald
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Носивост 8505 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/2010 Километража 510952 км Сила
Естонија, Otepää vald
Контактирајте го продавачот
21.900 € Без ДДВ
Носивост 12625 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/2010 Километража 529438 км Сила
Естонија, Lääne-Harju vald
Контактирајте го продавачот
40.900 € Без ДДВ
Носивост 12225 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/2015 Километража 631000 км Сила
Естонија, Otepää vald
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Носивост 12025 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/2014 Километража 431264 км Сила
Естонија, Lääne-Harju vald
Контактирајте го продавачот
36.900 € Без ДДВ
Носивост 12055 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 08/2015 Километража 457684 км Сила
Естонија, Lääne-Harju vald
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Носивост 12275 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 11/2016 Километража 560180 км Сила
Естонија, Lääne-Harju vald
Контактирајте го продавачот
38.900 € Без ДДВ
Носивост 13440 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 07/2016 Километража 866000 км Сила
Естонија, Otepää vald
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Носивост 12275 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 03/2015 Километража 572132 км Сила
Естонија, Lääne-Harju vald
Контактирајте го продавачот
37.900 € Без ДДВ
Носивост 13285 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 03/2014 Километража 390535 км Сила
Естонија, Lääne-Harju vald
Контактирајте го продавачот
37.500 € Без ДДВ
Носивост 12830 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/2015 Километража 570500 км Сила
Естонија, Otepää vald
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи