Филтри -

Камиони-ладилници Scania од Данска

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

3 огласа: Камиони-ладилници Scania од Данска

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
камион-ладилник Scania P270 DB MNB CP16 камион-ладилник Scania P270 DB MNB CP16 камион-ладилник Scania P270 DB MNB CP16
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 13400 кг Евро Euro 4
Година 2008-06 Километража Сила
Данска, Silkeborg
Контактирајте го продавачот
57.000 € Без ДДВ
Носивост 10425 кг Евро Euro 6 Зафатнина 52.75 м³
Година 2020 Километража 880000 км Сила
Данска, Odense
Контактирајте го продавачот
аукција 18.900 € DKK 141.000 DKK
Носивост 10750 кг Евро Euro 6
Година 2015 Километража 68500 км Сила
Данска, Sjælland

Други марки во делот "Камиони-ладилници од Данска"

Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 57.19 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 464000 км Сила
Данска, Padborg
Euro Nor A/S
15 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 12110 кг Евро Euro 5 Зафатнина 47.35 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 528000 км Сила
Данска, Kolding
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Носивост 7400 кг Евро Euro 5 Зафатнина 45.67 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009 Километража 552000 км Сила
Данска, Padborg
Euro Nor A/S
15 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Носивост 7350 кг Евро Euro 5
Година 2009 Километража 460000 км Сила
Данска, Padborg
Euro Nor A/S
15 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
2.900 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 2003 Километража 549000 км Сила
Данска, Odense
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи