Филтри -

Камиони-ладилници Scania од Белгија

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

3 огласа: Камиони-ладилници Scania од Белгија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
7.200 €
Носивост 7340 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2001-02-15 Километража 724416 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
34.350 €
Носивост 5950 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2015-03-27 Километража 999185 км Сила
Белгија, Bree
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
16.850 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 50.1 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Километража 392744 км Сила
Белгија, Wingene
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се