Филтри -

Камиони-ладилници SCANIA од Шведска

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-ладилници SCANIA од Шведска: 11 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-ладилник SCANIA P360 6x2 Box (chillers + tail lift) - 12
65
аукција 5.356 € SEK 55.500 SEK
Носивост 14160 кг Евро Euro 5
Година 2012 Километража 6867 м/ч Сила 360 кс
Шведска, Gothenburg
камион-ладилник SCANIA R480LB6X2*4MNB
21
17.250 € Без ДДВ
Носивост 13275 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 932157 км Сила 480 кс
Шведска, Trelleborg
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион-ладилник SCANIA P280DB4X2MNB Euro 5
16
16.608 € Без ДДВ
Носивост 6710 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009-01-01 Километража 618046 км Сила 280 кс
Шведска, Trelleborg
камион-ладилник SCANIA R500LB6X2*4MNA
13
9.318 € Без ДДВ
Носивост 12620 кг Евро Euro 5
Година 2008-01-01 Километража 262850 км Сила 500 кс
Шведска, Trelleborg
камион-ладилник SCANIA R480LB6X2*4MNB Euro 5
16
16.472 € Без ДДВ
Носивост 9555 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011-01-01 Километража 835703 км Сила 653 кс
Шведска, Trelleborg
камион-ладилник SCANIA R480LB6X2*4MNB
8
26.463 € Без ДДВ
Носивост 13265 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-01-01 Километража 869297 км Сила 480 кс
Шведска, Trelleborg
камион-ладилник SCANIA R480LB6X2MNA
24
14.359 € Без ДДВ
Носивост 13350 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010 Километража 891055 км Сила 480 кс
Шведска, Trelleborg
камион-ладилник SCANIA R480LB6X2*4
21
26.463 € Без ДДВ
Носивост 13265 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-01-01 Километража 919282 км Сила 480 кс
Шведска, Trelleborg
камион-ладилник SCANIA R480LB6X2*4MNB Euro 5
12
26.513 € Без ДДВ
Носивост 13265 кг Евро Euro 5
Година 2014-01-01 Километража 871752 км Сила 480 кс
Шведска, Trelleborg
камион-ладилник SCANIA R500 6X2
20
22.069 € Без ДДВ
Носивост 12941 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 803324 км Сила 500 кс
Шведска, Trelleborg
камион-ладилник SCANIA R410
6
цена на барање
Носивост 12180 кг Евро Euro 6
Година 2015 Километража Сила 302 kW
Шведска, Rinkaby
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се