Филтри -

Камиони-ладилници SCANIA од Шпанија

Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-ладилници SCANIA од Шпанија: 29 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-ладилник SCANIA R 480
15
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 02/2010 Километража 549000 км Сила 480 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион-ладилник SCANIA P 420
12
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 10/2008 Километража 420000 км Сила 420 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион-ладилник SCANIA 94D300
9
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Година 2004 Километража 338953 км Сила
Шпанија, Fuente el Saz de Jarama
камион-ладилник SCANIA
16
Контактирајте го продавачот
38.800 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2015-10 Километража 555377 км Сила 411 кс
Шпанија, Alcasser (Valencia)
камион-ладилник SCANIA P114GB4X2NZ340
5
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 18000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 48 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2005-12-01 Километража 2203223 км Сила 340 кс
Шпанија, Huércal de Almería (Almería)
камион-ладилник SCANIA 94L 4X2
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
камион-ладилник SCANIA 114L 340
9
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3
Година 2003 Километража Сила 340 кс
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
камион-ладилник SCANIA P 400
7
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 08/2010 Километража 331400 км Сила 400 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион-ладилник SCANIA P 400
9
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 06/2010 Километража 331000 км Сила 400 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион-ладилник SCANIA P 400
10
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 10/2007 Километража 472000 км Сила 400 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион-ладилник SCANIA P 400
10
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 03/2010 Километража 274000 км Сила 400 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион-ладилник SCANIA P 380
14
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 05/2009 Километража 351000 км Сила 380 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион-ладилник SCANIA 124G 420
10
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 07/2012 Километража 428000 км Сила 420 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион-ладилник SCANIA R 480
11
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 11/2009 Километража 447000 км Сила 480 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион-ладилник SCANIA P 400
17
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 10/2007 Километража 472000 км Сила 400 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Претплати се