Филтри -

Камиони-ладилници SCANIA од Португалија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-ладилници SCANIA од Португалија: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-ладилник SCANIA P360
8
цена на барање
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-01-04 Километража Сила 360 кс
Португалија, A dos Cunhados
камион-ладилник SCANIA 94 L 310 left hand drive manual retarder Euro 2
48
ВИДЕО
8.800 €
Носивост 6900 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 12/1999 Километража 64228 км Сила 310 кс
Португалија, Enxara do Bispo
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион-ладилник SCANIA P 420
9
цена на барање
Евро Euro 5
Година 07/2010 Километража 930394 км Сила 420 кс
Португалија, Fátima
камион-ладилник SCANIA P
4
цена на барање
Евро Euro 4
Година 05/2010 Километража 779288 км Сила 280 кс
Португалија, Fátima
камион-ладилник SCANIA P270
4
22.000 € Без ДДВ
Година 2009-07-15 Километража 715 км Сила
Португалија, Batalha
камион-ладилник SCANIA P 250
9
цена на барање
Евро Euro 5
Година 2013 Километража 273788 км Сила 250 кс
Португалија, Fátima
камион-ладилник SCANIA P
14
цена на барање
Евро Euro 4
Година 2007-11 Километража 605000 км Сила 230 кс
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се