Филтри -

Камиони-ладилници SCANIA од Полска

Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

25 огласа: Камиони-ладилници SCANIA од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Носивост 16820 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 1998 Километража 169266 км Сила
Полска, WOLSZTYN
Контактирајте го продавачот
23.900 € Без ДДВ
Зафатнина 50.47 м³
Година 2008 Километража 465000 км Сила
Полска, Piotrków Trybunalski
Контактирајте го продавачот
54.820 € PLN 245.000 PLN
Евро Euro 6
Година 2014 Километража 686000 км Сила
Полска, Daleszyce
Контактирајте го продавачот
23.000 € Без ДДВ
Носивост 13500 кг Евро Euro 5 Зафатнина 8870 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2010 Километража 795000 км Сила
Полска, Witowice
Контактирајте го продавачот
16.440 € PLN 73.500 PLN
Носивост 14500 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража 1097411 км Сила
Полска, Mniów
Контактирајте го продавачот
76.500 €
Носивост 12085 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 460000 км Сила
Полска, BODZENTYN
Контактирајте го продавачот
33.900 €
Носивост 7500 кг Евро Euro 5
Година 2016 Километража 500000 км Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005 Километража 600000 км Сила
Полска, Włoszczowa
Контактирајте го продавачот
35.900 €
Носивост 7500 кг Евро Euro 5
Година 2017 Километража 350000 км Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
75.850 € PLN 339.000 PLN
Носивост 12000 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 620000 км Сила
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
34.680 € PLN 155.000 PLN
Евро Euro 5 Зафатнина 52.2 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 880000 км Сила
Полска, GÓRA KALWARIA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 41.7 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2005 Километража 213551 км Сила
Полска, Włoszczowa
Контактирајте го продавачот
22.350 € PLN 99.900 PLN
Носивост 14030 кг Зафатнина 46.82 м³
Година 2007 Километража 1040500 км Сила
Полска, Wolica
Контактирајте го продавачот
43.160 € PLN 192.900 PLN
Носивост 14700 кг Зафатнина 53.13 м³
Година 2016 Километража 976955 км Сила
Полска, Wolica
Контактирајте го продавачот
100.700 € PLN 450.000 PLN
Носивост 14000 кг
Година 2017 Километража 241000 км Сила
Полска, Dąbrowa Tarnowska
Контактирајте го продавачот
36.920 € PLN 165.000 PLN
Носивост 14000 кг Зафатнина 44.71 м³
Година 2015 Километража 960000 км Сила
Полска, Dąbrowa Tarnowska
Контактирајте го продавачот
27.970 € PLN 125.000 PLN
Носивост 13100 кг Зафатнина 55.23 м³
Година 2009 Километража 880000 км Сила
Полска, Dąbrowa Tarnowska
Контактирајте го продавачот
42.000 € Без ДДВ
Носивост 9200 кг Зафатнина 32.95 м³
Година 2016 Километража 411000 км Сила
Полска, Dąbrowa Tarnowska
Контактирајте го продавачот
85.000 € Без ДДВ
Носивост 26000 кг Зафатнина 46.88 м³
Година 2017 Километража 650000 км Сила
Полска, Dąbrowa Tarnowska
Контактирајте го продавачот
52.580 € PLN 235.000 PLN
Носивост 7500 кг Зафатнина 45.63 м³
Година 2017 Километража 520000 км Сила
Полска, Dąbrowa Tarnowska
Контактирајте го продавачот
8.100 €
Носивост 7115 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2005 Километража 915028 км Сила
Полска, KRUSZYN
Контактирајте го продавачот
41.390 € PLN 185.000 PLN
Носивост 18500 кг
Година 2016 Километража 900000 км Сила
Полска, Kielce/Łagów
Контактирајте го продавачот
74.950 € PLN 335.000 PLN
Носивост 40000 кг
Година 2015 Километража 650000 км Сила
Полска, Kielce/Łagów
Контактирајте го продавачот
48.080 € PLN 214.900 PLN
Носивост 26000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 48 м³
Година 2018 Километража 734000 км Сила
Полска, MOŃKI
Контактирајте го продавачот
31.900 € Без ДДВ
Носивост 13100 кг
Година 2010 Километража 599000 км Сила
Полска, Piotrków Trybunalski
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се