Филтри -

Камиони-ладилници SCANIA од Обединетото Кралство

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-ладилници SCANIA од Обединетото Кралство: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-ладилник SCANIA P320
35
Контактирајте го продавачот
14.940 € GBP 12.950 GBP
Година 2011-03-08 Километража Сила 320 кс
Обединето Кралство, North Lincolnshire
камион-ладилник SCANIA P280
22
Контактирајте го продавачот
15.860 € GBP 13.750 GBP
Година 2012-04-26 Километража Сила
Обединето Кралство
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион-ладилник SCANIA P270 10
71
Контактирајте го продавачот
14.940 € GBP 12.950 GBP
Евро Euro 3
Година 2006 Километража Сила
Обединето Кралство, Stoke on Trent
камион-ладилник SCANIA P310 10 Tyre Rear Lift Fridge Box
67
Контактирајте го продавачот
14.940 € GBP 12.950 GBP
Евро Euro 3
Година 2005 Километража Сила
Обединето Кралство, Stoke on Trent
камион-ладилник SCANIA P280
57
Контактирајте го продавачот
15.570 € GBP 13.500 GBP
Евро Euro 5
Година 2012 Километража Сила
Обединето Кралство, Stoke on Trent
камион-ладилник SCANIA 94D
16
Контактирајте го продавачот
9.746 € GBP 8.450 GBP
Евро Euro 3
Година 2003-07 Километража 809143 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
камион-ладилник SCANIA P280 10 Tyre Rear Lift Fridge Box
55
Контактирајте го продавачот
15.570 € GBP 13.500 GBP
Евро Euro 6
Година 2012 Километража Сила
Обединето Кралство, Stoke on Trent
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се