Филтри -

Камиони-ладилници SCANIA од Литванија

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-ладилници SCANIA од Литванија: 13 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-ладилник SCANIA P320
18
14.500 € Без ДДВ
Носивост 14950 кг Евро Euro 5 Зафатнина 51.01 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2010 Километража 650000 км Сила 320 кс
Литванија, Klaipėda
камион-ладилник SCANIA G440 6x2
19
19.900 €
Евро Euro 5
Година 2014 Километража 980000 км Сила 440 кс
Литванија, Vilnius
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион-ладилник SCANIA R440
19
19.900 €
Евро Euro 5
Година 2014 Километража 980000 км Сила 440 кс
Литванија, Vilnius
камион-ладилник SCANIA R500 Refrigerator Thermoking Multitemp
16
12.600 €
Евро Euro 4
Година 2006 Километража 940000 км Сила 500 кс
Литванија, Vilnius
камион-ладилник SCANIA P-220
13
7.500 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/1997 Километража 563211 км Сила
Литванија, Utena
камион-ладилник SCANIA R500 6X2
18
16.900 €
Евро Euro 5
Година 10/2011 Километража 995000 км Сила 500 кс
Литванија, Vilnius
камион-ладилник SCANIA R500
18
16.900 €
Евро Euro 5
Година 10/2011 Километража 995000 км Сила 500 кс
Литванија, Vilnius
камион-ладилник SCANIA P260 Mechanika
3
7.300 € Без ДДВ
Зафатнина 55.2 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 05/2004 Километража 856214 км Сила
Литванија, Utena
камион-ладилник SCANIA R480
10
22.900 € Без ДДВ
Зафатнина 59.85 м³
Година 2008-12 Километража 595176 км Сила
Литванија, Vilnius
камион-ладилник SCANIA R480 6x2 8.5m box
27
20.500 €
Суспензија пневматски/пневматски
Година 08/2013 Километража 1100000 км Сила 480 кс
Литванија, Vilnius
камион-ладилник SCANIA R500 6x2  Euro5
16
15.900 €
Евро Euro 5 Зафатнина 59.5 м³
Година 2010 Километража 950000 км Сила 500 кс
Литванија, Vilnius
камион-ладилник SCANIA R620
27
58.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 08/2013 Километража 800638 км Сила 620 кс
Литванија, Plungė
камион-ладилник SCANIA P380LB
17
7.999 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 40.7 м³
Година 07/2006 Километража 810920 км Сила
Литванија, Kaunas
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се