Филтри -

Камиони-ладилници SCANIA од Италија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-ладилници SCANIA од Италија: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-ладилник SCANIA R114 380 motrice isotermica 6x2
10
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Година 2001 Километража Сила
Италија, Macerata
камион-ладилник SCANIA P360
21
Контактирајте го продавачот
37.000 € Без ДДВ
Година 2009 Километража Сила
Италија, San Cipriano Picentino
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион-ладилник SCANIA R 520
4
Контактирајте го продавачот
96.000 €
Суспензија пневматски/пневматски
Година 11/2015 Километража 620000 км Сила 520 кс
Италија, Eboli (SA)
камион-ладилник SCANIA R500 6x2
67
Побарајте цена
аукција аукција
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007 Километража 980094 км Сила
Италија, Caorso (PC)
камион-ладилник SCANIA 114L 380
14
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Носивост 13600 кг Евро Euro 2 Зафатнина 50.02 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2000-12 Километража 1100000 км Сила 380 кс
Италија, Vedelago
камион-ладилник SCANIA P 280
15
Побарајте цена
цена на барање
Носивост 8500 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2017-09 Километража 162000 км Сила 280 кс
Италија, Sora - Frosinone - Fr
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се