Филтри -

Камиони-ладилници SCANIA од Холандија

Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

27 огласа: Камиони-ладилници SCANIA од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
49.950 € Без ДДВ
Носивост 14100 кг Евро Euro 6
Година 2016-10-01 Километража 649616 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
37.900 € Без ДДВ
Носивост 13815 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2015-03-18 Километража 946000 км Сила
Холандија, Schiedam
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
43.900 € Без ДДВ
Носивост 13640 кг Евро Euro 5
Година 2014-02-01 Километража 233419 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 15365 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2010 Километража 452000 км Сила
Холандија, Geffen
Контактирајте го продавачот
46.900 € Без ДДВ
Носивост 20220 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2011 Километража 677524 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 8000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2019 Километража 186000 км Сила
Холандија, Geffen
Контактирајте го продавачот
51.950 € Без ДДВ
Носивост 13730 кг Евро Euro 6
Година 01/2016 Километража 918360 км Сила
Холандија, Sliedrecht
Контактирајте го продавачот
32.500 € Без ДДВ
Носивост 12475 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2013 Километража 1608796 км Сила
Холандија, Venlo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 14620 кг Евро Euro 5 Зафатнина 51.75 м³
Година 2012 Километража 624000 км Сила
Холандија, MAASDIJK
Контактирајте го продавачот
25.800 € Без ДДВ
Носивост 7580 кг Евро Euro 4
Година 02/2009 Километража 464798 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
23.800 € Без ДДВ
Носивост 7580 кг Евро Euro 4
Година 02/2009 Километража 669581 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
19.950 € Без ДДВ
Носивост 8740 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2012 Километража 912350 км Сила
Холандија, Sliedrecht
Контактирајте го продавачот
47.950 € Без ДДВ
Носивост 6650 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2017 Километража 998752 км Сила
Холандија, Sliedrecht
Контактирајте го продавачот
17.950 € Без ДДВ
Носивост 7720 кг Евро Euro 5
Година 2011-04-01 Километража 966765 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
27.950 € Без ДДВ
Носивост 9620 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2011 Километража 673007 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 14800 кг Суспензија пружина/пружина
Година 01/1989 Километража 913130 км Сила
Холандија, Maarssen
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Носивост 13400 кг Евро Euro 5
Година 2012-01-01 Километража 1073558 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 2
Година 01/1998 Километража 590847 км Сила
Холандија, Maarssen
Контактирајте го продавачот
22.950 € Без ДДВ
Носивост 7415 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2011 Километража 966824 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Носивост 13215 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 05/2006 Километража 1175653 км Сила
Холандија, Geleen
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2008 Километража 850000 км Сила
Холандија, Nieuwerkerk Aan Den Ijssel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2006-01-01 Километража 795243 км Сила
Холандија, Heiloo
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Носивост 17380 кг Евро Euro 6
Година 01/2014 Километража 596000 км Сила
Холандија, Nieuwendijk
Контактирајте го продавачот
29.750 €
Носивост 13660 кг Евро Euro 3 Зафатнина 51.3 м³
Година 2005 Километража 339500 км Сила
Холандија, MAASDIJK
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 11330 кг Евро Euro 6 Зафатнина 67.33 м³
Година 2014 Километража 844000 км Сила
Холандија, MAASDIJK
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се