Филтри -

Камиони-ладилници SCANIA од Германија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-ладилници SCANIA од Германија: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
120.000 € Без ДДВ
Носивост 12770 кг Евро Euro 6 Зафатнина 94.46 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 449038 км Сила 450 кс
Германија, Ludwigsfelde
Контактирајте го продавачот
120.000 € Без ДДВ
Носивост 12770 кг Евро Euro 6 Зафатнина 94.46 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 487119 км Сила 450 кс
Германија, Ludwigsfelde
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Зафатнина 47.68 м³
Година 2008-02 Километража 916530 км Сила 379 кс
Германија, Schlierbach
Контактирајте го продавачот
16.300 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 53 м³
Година 2010-12 Километража 386128 км Сила 280 кс
Германија, Trier
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 42.75 м³
Година 2011-07 Километража 476000 км Сила 400 кс
Германија, Lahr
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 42.75 м³
Година 2011-08 Километража 492000 км Сила 400 кс
Германија, Lahr
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се