Филтри -

Камиони-ладилници SCANIA од Франција

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-ладилници SCANIA од Франција: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
оштетен камион-ладилник SCANIA Non spécifié
10
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 4
Година 07/2007 Километража 320000 км Сила
Франција, Arc sur Tille
камион-ладилник SCANIA R 500
8
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 03/2011 Километража 1164577 км Сила
Франција, Ablis
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион-ладилник SCANIA P 360
7
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 07/2012 Километража 824731 км Сила 360 кс
Франција, Ablis
камион-ладилник SCANIA R R 500
9
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 03/2011 Километража 1164577 км Сила
Франција, Ablis
камион-ладилник SCANIA 250
11
Побарајте цена
цена на барање
Носивост 8670 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-04-01 Километража 512539 км Сила 250 кс
Франција, LESPINASSE
камион-ладилник SCANIA 250
9
Побарајте цена
цена на барање
Носивост 8290 кг Евро Euro 5
Година 2013-05-21 Километража 494616 км Сила 250 кс
Франција, LESPINASSE
камион-ладилник SCANIA P
4
Побарајте цена
цена на барање
Година 05/2013 Километража 436426 км Сила 250 кс
Франција, LESPINASSE
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се