Филтри -

Камиони-ладилници SCANIA од Финска

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-ладилници SCANIA од Финска: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-ладилник SCANIA R 500
9
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Носивост 11800 кг Евро Euro 5 Зафатнина 59.45 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 1010999 км Сила 500 кс
Финска, Jalasjärvi
камион-ладилник SCANIA R 450 6x2 Kylmäkori + PL
24
Контактирајте го продавачот
34.500 € Без ДДВ
Носивост 11730 кг Зафатнина 64.5 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 1337989 км Сила 450 кс
Финска, Espoo
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион-ладилник SCANIA G480
1
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Година 2013 Километража Сила
Финска, Kankaanpää
камион-ладилник SCANIA P310 4x2/5500
21
Контактирајте го продавачот
58.600 €
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 120000 км Сила 309 кс
Финска, Turku
камион-ладилник SCANIA G 440
14
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Носивост 14000 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 984999 км Сила
Финска, Espoo
камион-ладилник SCANIA R 480 6x2
21
Контактирајте го продавачот
27.500 €
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 750000 км Сила 480 кс
Финска, Turku
камион-ладилник SCANIA P270 CNG
5
Побарајте цена
цена на барање
Носивост 8100 кг Евро Euro 6 Зафатнина 45.7 м³
Година 2013-09-27 Километража 154324 км Сила 199 kW
Финска, Tampere
камион-ладилник SCANIA R480
3
Побарајте цена
цена на барање
Година 2009 Километража Сила
Финска, Munsala
камион-ладилник SCANIA R 560
18
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Носивост 12600 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010 Километража 1349999 км Сила 560 кс
Финска, Oulu
камион-ладилник SCANIA G 480
16
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Носивост 12900 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 679999 км Сила 480 кс
Финска, Jalasjärvi
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се