Филтри -

Камиони-ладилници SCANIA од Европа

Резултати од пребарување: 121 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

121 огласа: Камиони-ладилници SCANIA

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
143.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2018 Километража 275200 км Сила
Австрија
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Носивост 16820 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 1998 Километража 169266 км Сила
Полска, WOLSZTYN
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
47.950 € Без ДДВ
Носивост 13730 кг Евро Euro 6
Година 01/2016 Километража 918360 км Сила
Холандија, Sliedrecht
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Носивост 7720 кг
Година 2011 Километража 966765 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Носивост 12600 кг Евро Euro 4 Зафатнина 51.89 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/2006 Километража 1770000 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Носивост 12560 кг Евро Euro 5 Зафатнина 63.27 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2011 Километража 497000 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Носивост 13000 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 09/2010 Километража 500000 км Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
32.500 € Без ДДВ
Носивост 12475 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2013 Километража 1608796 км Сила
Холандија, Venlo
Контактирајте го продавачот
16.950 € Без ДДВ
Носивост 13250 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2008 Километража 840864 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
31.630 € PLN 149.000 PLN
Евро Euro 6
Година 2014 Километража 880000 км Сила
Полска, Nowa Słupia
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2015 Километража 1396000 км Сила
Шведска
Контактирајте го продавачот
аукција 20.470 € SEK 230.500 SEK
Носивост 14170 кг Евро Euro 6
Година 04/2016 Километража Сила
Шведска, Gothenburg
Контактирајте го продавачот
21.150 € Без ДДВ
Носивост 8305 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 03/2010 Километража 501456 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
48.620 € PLN 229.000 PLN
Носивост 26000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 48 м³
Година 2018 Километража 734000 км Сила
Полска, MOŃKI
Контактирајте го продавачот
52.860 € PLN 249.000 PLN
Носивост 26000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 48 м³
Година 2017 Километража 574000 км Сила
Полска, MOŃKI
Контактирајте го продавачот
87.040 € PLN 410.000 PLN
Година 2017 Километража 506000 км Сила
Полска, Daleszyce
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5
Година 2012 Километража Сила
Данска, Tappernøje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 14620 кг Евро Euro 5 Зафатнина 51.75 м³
Година 2012 Километража 624000 км Сила
Холандија, MAASDIJK
Контактирајте го продавачот
18.890 € PLN 89.000 PLN
Носивост 26000 кг
Година 2008 Километража 630000 км Сила
Полска, Czeladź
Контактирајте го продавачот
25.800 € Без ДДВ
Носивост 7580 кг Евро Euro 4
Година 02/2009 Километража 464798 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
23.800 € Без ДДВ
Носивост 7580 кг Евро Euro 4
Година 02/2009 Километража 669581 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
19.950 € Без ДДВ
Носивост 8740 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2012 Километража 912350 км Сила
Холандија, Sliedrecht
Контактирајте го продавачот
47.950 € Без ДДВ
Носивост 6650 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2017 Километража 998752 км Сила
Холандија, Sliedrecht
Контактирајте го продавачот
39.900 €
Носивост 7500 кг Евро Euro 5
Година 2017 Километража 500000 км Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
39.900 €
Носивост 7500 кг Евро Euro 5
Година 2017 Километража 500000 км Сила
Полска
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 121 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се