Филтри -

Камиони-ладилници SCANIA од Естонија

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

14 огласа: Камиони-ладилници SCANIA од Естонија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Носивост 12560 кг Евро Euro 5 Зафатнина 63.27 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2011 Километража 497000 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Носивост 12600 кг Евро Euro 4 Зафатнина 51.89 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/2006 Километража 1770000 км Сила
Естонија, Sauga vald
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Носивост 12395 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2008 Километража 1052317 км Сила
Естонија, Lääne-Harju Vald
Контактирајте го продавачот
62.900 € Без ДДВ
Носивост 14895 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2015 Километража 243151 км Сила
Естонија, Lääne-Harju Vald
Контактирајте го продавачот
36.500 € Без ДДВ
Носивост 8515 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2012 Километража 350575 км Сила
Естонија, Otepää Vald
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Носивост 8510 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2009 Километража 440218 км Сила
Естонија, Lääne-Harju Vald
Контактирајте го продавачот
44.500 € Без ДДВ
Носивост 13700 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2014 Километража 546416 км Сила
Естонија, Lääne-Harju Vald
Контактирајте го продавачот
21.900 € Без ДДВ
Носивост 8670 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2010 Километража 193851 км Сила
Естонија, Lääne-Harju Vald
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Носивост 8060 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2009 Километража 491267 км Сила
Естонија, Lääne-Harju Vald
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 7100 кг
Година 01/2010 Километража 275000 км Сила
Естонија, Lääne-Harju Vald
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
Носивост 13750 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2015 Километража 1015525 км Сила
Естонија, Lääne-Harju Vald
Контактирајте го продавачот
57.500 € Без ДДВ
Носивост 13384 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2015 Километража 358431 км Сила
Естонија, Lääne-Harju Vald
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 50.67 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011-02 Километража 1072000 км Сила
Естонија, Maardu
Контактирајте го продавачот
40.900 € Без ДДВ
Носивост 12865 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2013 Километража 352000 км Сила
Естонија, Otepää Vald
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се