Филтри -

Камиони-ладилници SCANIA од Данска

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-ладилници SCANIA од Данска: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-ладилник SCANIA P230
6
Контактирајте го продавачот
10.490 € DKK 78.000 DKK
Носивост 7010 кг Евро Euro 4 Зафатнина 43.91 м³
Година 2007 Километража 620000 км Сила
Данска, Hjørring
камион-ладилник SCANIA P 230
9
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Носивост 7100 кг Евро Euro 4 Зафатнина 44.89 м³
Година 2008-10 Километража 560788 км Сила 230 кс
Данска, Hedensted
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион-ладилник SCANIA R730 / 6X2 / EURO 5
6
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 5
Година 2012 Километража Сила 730 кс
Данска, Tappernøje
камион-ладилник SCANIA G410 DB
31
Побарајте цена
цена на барање
Носивост 13800 кг
Година 2014-06 Километража Сила 410 кс
Данска, Silkeborg
камион-ладилник SCANIA P380
18
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Носивост 13331 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-04 Километража 996000 км Сила 380 кс
Данска, Horsens V
камион-ладилник SCANIA G410
24
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-04 Километража 465000 км Сила 410 кс
Данска, Horsens V
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се