Филтри -

Камиони-ладилници SCANIA од Белгија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-ладилници SCANIA од Белгија: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-ладилник SCANIA 124L 340 4X2
11
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Носивост 8680 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2002-03-22 Километража 571569 км Сила 340 кс
Белгија, Willebroek
камион-ладилник SCANIA 94 230 CARRIER SUPRA 944
13
Контактирајте го продавачот
7.200 € Без ДДВ
Носивост 7340 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2001-02-15 Километража 724413 км Сила 230 кс
Белгија, Bree
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион-ладилник SCANIA P 280  KUHLKOFFER
1
Контактирајте го продавачот
15.900 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 50.15 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010-03 Километража 490450 км Сила 280 кс
Белгија, Hoogstraten
камион-ладилник SCANIA P310
10
Контактирајте го продавачот
15.850 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Зафатнина 43.3 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2007-06 Километража 408576 км Сила 310 кс
Белгија, Wingene
камион-ладилник SCANIA 124 420 Torpedo Topline
13
Побарајте цена
цена на барање
Носивост 12900 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2002-10-30 Километража 524297 км Сила 420 кс
Белгија, Bree
камион-ладилник SCANIA P280
10
Контактирајте го продавачот
18.850 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 51.27 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-07 Километража 576456 км Сила 280 кс
Белгија, Wingene
камион-ладилник SCANIA P280 - 6x2
10
Контактирајте го продавачот
19.850 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 55.48 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2009-12 Километража 485355 км Сила 280 кс
Белгија, Wingene
камион-ладилник SCANIA P94.300
10
Контактирајте го продавачот
9.850 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 42.9 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2004-08 Километража 580644 км Сила 300 кс
Белгија, Wingene
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се