Филтри -

Камиони-ладилници Renault од Полска

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

17 огласа: Камиони-ладилници Renault од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
51.000 € Без ДДВ
Носивост 7680 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража 250000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
48.600 € Без ДДВ
Носивост 7370 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2015 Километража 290000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
51.850 € PLN 240.000 PLN
Носивост 6000 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 430000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Носивост 6670 кг Евро Euro 5 Зафатнина 24 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2011 Километража 403700 км Сила
Полска, ŁAZISKA GÓRNE
Контактирајте го продавачот
42.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 20.29 м³
Година 2022 Километража 12 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
13.830 € PLN 64.000 PLN
Носивост 14100 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2008 Километража 1366566 км Сила
Полска, Ostrów Mazowiecka
Контактирајте го продавачот
39.970 € PLN 185.000 PLN
Носивост 9420 кг Зафатнина 50.39 м³
Година 2016 Километража 387000 км Сила
Полска, Dąbrowa Tarnowska
Контактирајте го продавачот
39.970 € PLN 185.000 PLN
Зафатнина 36.57 м³
Година 2016 Километража 260000 км Сила
Полска, Dąbrowa Tarnowska
Контактирајте го продавачот
16.200 € PLN 75.000 PLN
Година 2012 Километража 467000 км Сила
Полска, Limanowa
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Носивост 7130 кг Евро Euro 5
Година 2006-08-04 Километража 620000 км Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
72.000 € Без ДДВ
Носивост 7170 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2021 Километража 106000 км Сила
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
40.840 € PLN 189.000 PLN
Носивост 26000 кг Евро Euro 6
Година 2015 Километража 626000 км Сила
Полска, Limanowa
Контактирајте го продавачот
16.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 322000 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Носивост 6170 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година Километража 412744 км Сила
Полска, Siedlec
Контактирајте го продавачот
23.230 € PLN 107.500 PLN
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 800000 км Сила
Полска, Zaleszany
Контактирајте го продавачот
44.500 € Без ДДВ
Носивост 7530 кг Евро Euro 6 Зафатнина 38.79 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2017 Километража 166000 км Сила
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
17.070 € PLN 79.000 PLN
Носивост 5300 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2012 Километража 601589 км Сила
Полска, Mogilany
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се