Филтри -

Камиони-ладилници Renault од Италија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Камиони-ладилници Renault од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 2011 Километража 270000 км Сила
Италија, Cusago (MI)
Контактирајте го продавачот
16.800 €
Носивост 4000 кг Евро Euro 4 Зафатнина 33.06 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Километража 538000 км Сила
Италија, Carmagnola ( To )
Контактирајте го продавачот
699 €
Година 2015 Километража 361218 км Сила
Италија, Sassuolo (MO)
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Зафатнина 19.6 м³
Година 2008-01-11 Километража 511000 км Сила
Италија, Padoa
Контактирајте го продавачот
18.900 €
Носивост 8000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 60.84 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година Километража 790000 км Сила
Италија, Carmagnola ( To )
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се