Филтри -

Камиони-ладилници Renault од Европа

Резултати од пребарување: 161 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

161 огласа: Камиони-ладилници Renault

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража 36744 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Носивост 7495 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 04/2010 Километража 541000 км Сила
Холандија, Nijmegen
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
41.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 01/2014 Километража 509068 км Сила
Шпанија, Seville
Контактирајте го продавачот
43.100 € Без ДДВ
Носивост 6000 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 430000 км Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
45.900 € Без ДДВ
Носивост 7370 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2015 Километража 290000 км Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
16.200 € Без ДДВ
Носивост 6670 кг Евро Euro 4 Зафатнина 46.55 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2008 Километража 435000 км Сила
Полска, ŁAZISKA GÓRNE
Контактирајте го продавачот
20.810 € PLN 89.900 PLN
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 800000 км Сила
Полска, Zaleszany
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Носивост 3500 кг Евро Euro 6
Година 06/2017 Километража 242000 км Сила
Холандија, Ter Aar
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 06/2012 Километража 265000 км Сила
Холандија, Bergen
Контактирајте го продавачот
13.950 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2015-06 Километража 376356 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 06/2019 Километража 263000 км Сила
Шпанија, Seville
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Зафатнина 36.21 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 04/2011 Километража 600000 км Сила
Шпанија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 46.04 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 07/2015 Километража 760000 км Сила
Шпанија
камион-ладилник Renault M180.12
1
Контактирајте го продавачот
11.800 €
Носивост 4830 кг Евро Euro 5 Зафатнина 29.61 м³
Година 2012-10 Километража 253243 км Сила
Белгија, Hoogstraten
камион-ладилник Renault P 270.19
1
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Евро Euro 5 Зафатнина 50.36 м³
Година 2012-10 Километража 447009 км Сила
Белгија, Hoogstraten
Контактирајте го продавачот
28.900 € Без ДДВ
Носивост 9500 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 04/2015 Километража Сила
Словачка, Plešivec
Контактирајте го продавачот
50.790 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2023 Километража 10 км Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
7.046 € HUF 2.800.000 HUF
Година 04/2008 Километража 344000 км Сила
Унгарија, Kecskemet
Контактирајте го продавачот
8.400 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 11/2008 Километража 710396 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
17.600 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 09/2018 Километража 332000 км Сила
Шпанија, Seville
Контактирајте го продавачот
21.850 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 37.2 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2015 Километража 192366 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 09/2011 Километража 368000 км Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Носивост 7450 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-03-31 Километража 727448 км Сила
Белгија, Hooglede
TheTruckCompany
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
11.950 € Без ДДВ
Носивост 4700 кг Евро Euro 5
Година 06/2012 Километража 387000 км Сила
Холандија, Sliedrecht
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2648 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 08/2016 Километража 314000 км Сила
Холандија, Geffen
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 161 огласа
Прикажи