Филтри -

Камиони-ладилници RENAULT од Унгарија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

8 огласа: Камиони-ладилници RENAULT од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
67.100 € Без ДДВ
Носивост 7680 кг Суспензија пневматски/пневматски Капацитет 15 палети
Година 2019 Километража 250000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
51.400 € Без ДДВ
Носивост 7530 кг Суспензија пружина/пневматски Капацитет 16 палети
Година 2017 Километража 166000 км Сила
Унгарија, Budapest
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
34.400 € Без ДДВ
Носивост 1040 кг
Година 2018 Километража 86735 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Капацитет 8 палети
Година 2018 Километража 322000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
17.400 € Без ДДВ
Зафатнина 29 м³
Година 2014-02 Километража 223314 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина
Година 2006 Километража 496688 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
9.950 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2010 Километража 568364 км Сила
Унгарија, Biatorbágy
Контактирајте го продавачот
25.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 87800 км Сила
Унгарија, Székesfehérvár
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се