Филтри -

Камиони-ладилници RENAULT од Словачка

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-ладилници RENAULT од Словачка: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-ладилник RENAULT MASCOTT 110 DCI,EURO 3, Chladiarenský, Manuál
27
Контактирајте го продавачот
2.600 € Без ДДВ
Носивост 2740 кг Евро Euro 3 Зафатнина 18 м³
Година 2003-04 Километража 534850 км Сила 106 кс
Словачка, Štúrovo
камион-ладилник RENAULT MASCOTT 150.65, VIN 839
20
Контактирајте го продавачот
2.900 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 18.32 м³
Година 8/2003 Километража 723599 км Сила
Словачка, Levice
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион-ладилник RENAULT D 16.280
10
Контактирајте го продавачот
63.900 € Без ДДВ
Носивост 7900 кг
Година 2016-11 Километража 281000 км Сила
Словачка, Brzotín
камион-ладилник RENAULT MIDLUM 190.10 Extra Light chladiak VIN 749
18
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 6/2007 Километража 321378 км Сила
Словачка, Levice
камион-ладилник RENAULT MIDLUM 180DCI
13
Контактирајте го продавачот
2.900 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 27.12 м³
Година 10/2006 Километража 994218 км Сила
Словачка, Levice
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се