Филтри -

Камиони-ладилници RENAULT од Швајцарија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-ладилници RENAULT од Швајцарија: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 6800 кг Евро Euro 5 Зафатнина 42.43 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2013-10-09 Километража 593952 км Сила
Швајцарија, Gansingen
Контактирајте го продавачот
3.346 € Без ДДВ
Носивост 2500 кг Евро Euro 3 Зафатнина 35.59 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2004 Километража 379757 км Сила 270 кс
Швајцарија, Oberhasli
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 13200 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-06-24 Километража 400422 км Сила
Швајцарија, Gansingen
Контактирајте го продавачот
10.277 € Без ДДВ
Носивост 5340 кг Евро Euro 5 Зафатнина 31 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2011 Километража 621137 км Сила 220 кс
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
9.560 € Без ДДВ
Носивост 6600 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009 Километража 416373 км Сила 280 кс
Швајцарија, Oberhasli
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се