Филтри -

Камиони-ладилници RENAULT од Португалија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-ладилници RENAULT од Португалија: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-ладилник RENAULT DTI-8 320 DXI
19
цена на барање
Евро Euro 6 Зафатнина 54.55 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 05/2014 Километража 526000 км Сила 320 кс
Португалија
камион-ладилник RENAULT Midlum 220
15
18.500 € Без ДДВ
Носивост 5000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 10/2009 Километража 592000 км Сила 220 кс
Португалија, Maia
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион-ладилник RENAULT Midlum 180
14
4.500 € Без ДДВ
Носивост 5440 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година Километража 1462744 км Сила 180 кс
Португалија, Benavente
камион-ладилник RENAULT Midlum
10
цена на барање
Евро Euro 4
Година 2008-01 Километража 272000 км Сила 190 кс
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
камион-ладилник RENAULT Gamme D
16
цена на барање
Евро Euro 6
Година 2014-01 Километража 230000 км Сила
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се