Филтри -

Камиони-ладилници RENAULT од Полска

Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-ладилници RENAULT од Полска: 25 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-ладилник RENAULT MIDLUM 270 DXI
15
Контактирајте го продавачот
15.770 € PLN 72.000 PLN
Носивост 7300 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2010-02 Километража 185000 км Сила
Полска, ŁAZY
камион-ладилник RENAULT MIDLUM 240 DXI
15
Контактирајте го продавачот
15.110 € PLN 69.000 PLN
Носивост 6930 кг Евро Euro 4 Зафатнина 0.04 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-02 Километража 286000 км Сила 240 кс
Полска, ŁAZY
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион-ладилник RENAULT PREMIUM 280 DXI
21
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
14.670 € PLN 67.000 PLN
Носивост 7690 кг Евро Euro 5 Зафатнина 53.13 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2009-02 Километража 702000 км Сила 280 кс
Полска, ŁAZY
камион-ладилник RENAULT
24
Контактирајте го продавачот
46.900 € Без ДДВ
Зафатнина 50.64 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-11-09 Километража 612000 км Сила
Полска, Starachowice
камион-ладилник RENAULT Midlum 220
15
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
4.379 € PLN 20.000 PLN
Носивост 7200 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2006 Километража 850000 км Сила 220 кс
Полска, Borzęcin
камион-ладилник RENAULT Midlum 13.180 Multitemperatura
18
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 40.12 м³
Година 2012-11-09 Километража 337000 км Сила
Полска, Starachowice
камион-ладилник RENAULT PREMIUM 270 DXI
21
Контактирајте го продавачот
20.800 € PLN 95.000 PLN
Носивост 8245 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-07 Километража 322000 км Сила 270 кс
Полска, ŁAZY
камион-ладилник RENAULT PREMIUM 280 DXI
12
Контактирајте го продавачот
12.920 € PLN 59.000 PLN
Носивост 7000 кг Зафатнина 52.55 м³
Година 2009 Километража 384848 км Сила 280 кс
Полска, Limanowa
камион-ладилник RENAULT MIDLUM 270DXI CHŁODNIA IZOTERMA
8
Контактирајте го продавачот
14.560 € PLN 66.500 PLN
Носивост 7000 кг Зафатнина 46 м³
Година 2011 Километража 273305 км Сила 270 кс
Полска, Limanowa
камион-ладилник RENAULT Premium 385 Kühlkoffer
11
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Носивост 13500 кг Зафатнина 56.96 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2001-01-21 Километража 630000 км Сила 385 кс
Полска, Nowy Sącz
камион-ладилник RENAULT Premium 280.18
18
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
11.710 € PLN 53.500 PLN
Носивост 8040 кг
Година 2009 Километража 693000 км Сила 280 кс
Полска, ŁAZISKA GÓRNE
камион-ладилник RENAULT MIDLUM 220DXI
46
Контактирајте го продавачот
12.241 € Без ДДВ
Носивост 4830 кг
Година 2007 Километража 511000 км Сила 220 кс
Полска, Wałbrzych
камион-ладилник RENAULT MIDLUM 220 DXI
15
Контактирајте го продавачот
10.510 € PLN 48.000 PLN
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-10 Километража 589000 км Сила 220 кс
Полска, ŁAZY
камион-ладилник RENAULT Master Mrożnia 40*C Wysoka Zabudowa
27
Контактирајте го продавачот
7.445 € PLN 34.000 PLN
Евро Euro 5
Година 2014-2 Километража 155774 км Сила 100 кс
Полска, Błonie
камион-ладилник RENAULT RENAULT MASTER KONTENER CHŁODNIA 0*C, SERWIS ASO [ 5094 ]
32
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
8.737 € Без ДДВ
Година 2011 Километража 241270 км Сила 125 кс
Полска, Wałbrzych
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Претплати се