Филтри -

Камиони-ладилници RENAULT од Литванија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-ладилници RENAULT од Литванија: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-ладилник RENAULT Midlum 12.240 11990kg
10
5.200 € Без ДДВ
Носивост 4850 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 08/2007 Километража 584000 км Сила 241 кс
Литванија, Klaipėda
камион-ладилник RENAULT Premium Thermoking TS-300e
15
6.200 € Без ДДВ
Носивост 13750 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 09/2005 Километража Сила 412 кс
Литванија, Ginduliai
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион-ладилник RENAULT Premium 420 Thermoking TS300
13
6.200 € Без ДДВ
Носивост 14000 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2005 Километража Сила
Литванија, Ginduliai
камион-ладилник RENAULT Midlum 180
8
4.600 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 07/2006 Километража 452319 км Сила 174 кс
Литванија, Vilnius
камион-ладилник RENAULT Midlum 180
8
3.900 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 07/2006 Километража 529552 км Сила 174 кс
Литванија, Vilnius
камион-ладилник RENAULT Premium 380 Thermoking Euro5
20
14.900 €
Носивост 6000 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 05/2012 Километража 590000 км Сила 380 кс
Литванија, Vilnius
камион-ладилник RENAULT Midlum 190.10
15
8.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2008-04 Километража 374400 км Сила 190 кс
Литванија, Vilnius
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се