Филтри -

Камиони-ладилници RENAULT од Италија

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-ладилници RENAULT од Италија: 17 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-ладилник RENAULT MIDLUM 215.75 frigo euro 5
13
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Година 2009 Километража Сила
Италија, Macerata
камион-ладилник RENAULT MIDLUM 220 DCI
32
Контактирајте го продавачот
2.700 € Без ДДВ
Носивост 3700 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003-06-23 Километража 968000 км Сила 220 кс
Италија, Milano
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион-ладилник RENAULT PREMIUM
5
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Носивост 7000 кг
Година 2002-09 Километража Сила 265 кс
Италија, Torino - CNH Industrial Village
камион-ладилник RENAULT MASTER 130DCI
49
Побарајте цена
аукција аукција
Година 2004 Километража 184243 км Сила
Италија, Caorso (PC)
камион-ладилник RENAULT MASTER
13
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 305000 км Сила
Италија, Rimini
камион-ладилник RENAULT MIDLUM 180.10
12
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Носивост 3300 кг Евро Euro 3 Зафатнина 30.43 м³
Година 2005-06 Километража 513898 км Сила
Италија, Torino - CNH Industrial Village
камион-ладилник RENAULT MIDLUM
10
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Носивост 3500 кг Зафатнина 20.94 м³
Година 2007-07 Километража 556000 км Сила
Италија, Torino - CNH Industrial Village
камион-ладилник RENAULT MIDLUM
9
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Година 2011-01 Километража 650000 км Сила
Италија, Torino - CNH Industrial Village
камион-ладилник RENAULT MASTER
6
Контактирајте го продавачот
2.000 € Без ДДВ
Носивост 2800 кг Евро Euro 2 Зафатнина 13.94 м³
Година 1999-06 Километража 397000 км Сила
Италија, Torino - CNH Industrial Village
камион-ладилник RENAULT PREMIUM
10
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Носивост 7420 кг Зафатнина 51.16 м³
Година 2004-04 Километража 966000 км Сила
Италија, Torino - CNH Industrial Village
камион-ладилник RENAULT PREMIUM
5
Контактирајте го продавачот
3.000 € Без ДДВ
Носивост 7000 кг Евро Euro 2 Зафатнина 55.29 м³
Година 1999 Километража 1160000 км Сила
Италија, Torino - CNH Industrial Village
камион-ладилник RENAULT PREMIUM 220.16
11
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Носивост 7300 кг Евро Euro 3 Зафатнина 42.38 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2003-03 Километража 765215 км Сила 215 кс
Италија, Torino - CNH Industrial Village
камион-ладилник RENAULT Midlum 180.12 cf
10
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Година 2005 Километража 271000 км Сила
Италија, città di castello
камион-ладилник RENAULT MIDLUM 100
10
Контактирајте го продавачот
7.800 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 37.19 м³
Година 2004 Километража 600000 км Сила
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
камион-ладилник RENAULT MIDLUM 300 DXI
9
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 51.38 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-07 Километража 652000 км Сила 300 кс
Италија, Costigliole Saluzzo (CN)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се