Филтри -

Камиони-ладилници RENAULT од Холандија

Резултати од пребарување: 31 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-ладилници RENAULT од Холандија: 31 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-ладилник RENAULT Midlum 280 4X2 DXi Manual Ladebordwand Euro 4
15
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
9.400 € Без ДДВ
Носивост 10060 кг Евро Euro 4
Година 2006-11-27 Километража 624473 км Сила 280 кс
Холандија, Veghel
камион-ладилник RENAULT Premium 380 EURO 5, Carrier
7
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Носивост 7270 кг Евро Euro 5 Зафатнина 51712 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2013-04-02 Километража 866000 км Сила 380 кс
Холандија, Ede
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион-ладилник RENAULT Premium 380 Thermoking, EURO 5 EEV
7
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Носивост 7280 кг Евро Euro 5 Зафатнина 51501 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2013-09-24 Километража 870000 км Сила 380 кс
Холандија, Ede
камион-ладилник RENAULT D 7.5 170 4X2 + THERMOKING + THEO MULDER BOX
18
Контактирајте го продавачот
24.950 € Без ДДВ
Носивост 2100 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2016-05-31 Километража 473624 км Сила 177 кс
Холандија, Meerkerk
камион-ладилник RENAULT Premium 370 dxi 6x2 RHD Carrier Supra 950 MT frigo
26
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Носивост 16715 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009-06-25 Километража 517850 км Сила 370 кс
Холандија, Hoogerheide
камион-ладилник RENAULT D 19.320 4X2 EURO 6 + CARRIER SUPRA 1150 MT
17
Контактирајте го продавачот
20.750 € Без ДДВ
Носивост 7820 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-03-25 Километража 930973 км Сила 320 кс
Холандија, Meerkerk
камион-ладилник RENAULT Midlum 220.16 / Fridge / Box / Euro 5 / Manual / 243.000 KM / Ca
16
Контактирајте го продавачот
17.400 € Без ДДВ
Носивост 5830 кг Евро Euro 5
Година 2012-01-11 Километража 243939 км Сила 220 кс
Холандија, Giessen
камион-ладилник RENAULT PREMIUM 270 dci
9
Контактирајте го продавачот
16.500 €
Носивост 9945 кг Евро Euro 5 Зафатнина 42.09 м³
Година 2013 Километража Сила 265 кс
Холандија, Oss
камион-ладилник RENAULT Premium 270.19D Frigo Termo King TS-200 E
19
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Носивост 9500 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-06-29 Километража 490150 км Сила 270 кс
Холандија, Hoogerheide
камион-ладилник RENAULT Premium 380 Thermoking, EURO 5 EEV
7
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Носивост 7600 кг Евро Euro 5 Зафатнина 53.53 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2013-08-01 Километража 840000 км Сила 380 кс
Холандија, Ede
камион-ладилник RENAULT Premium 380 Thermoking, EURO 5, EEV
7
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Носивост 7600 кг Евро Euro 5 Зафатнина 52062 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2013-06-25 Километража 826000 км Сила 380 кс
Холандија, Ede
камион-ладилник RENAULT Premium 240.18 dxi RHD Carrier Supra 950 MT frigo
14
Контактирајте го продавачот
8.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-09-01 Километража 471700 км Сила 240 кс
Холандија, Hoogerheide
камион-ладилник RENAULT Premium 320 dxi Euro 5 RHD Carrier Supra 950 MT frigo
22
Контактирајте го продавачот
13.000 € Без ДДВ
Носивост 16660 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-09-16 Километража 541400 км Сила 320 кс
Холандија, Hoogerheide
камион-ладилник RENAULT MASCOTT 150.65 - KOELING - EURO 4 - BX-DS-14
28
Контактирајте го продавачот
4.600 € Без ДДВ
Носивост 1775 кг Евро Euro 4
Година 2009-09-03 Километража 415800 км Сила 150 кс
Холандија, Tiel
камион-ладилник RENAULT D 6.5 150.KOEL/VRIES.EURO6
12
Побарајте цена
цена на барање
Носивост 1930 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2016-03-22 Километража 159919 км Сила 150 кс
Холандија, Meerkerk
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 31 огласа
Прикажи
Претплати се