Филтри -

Камиони-ладилници RENAULT од Чешка Република

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-ладилници RENAULT од Чешка Република: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-ладилник RENAULT Mascott 150
11
Контактирајте го продавачот
3.324 € CZK 85.000 CZK
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2008 Километража Сила
Чехија, Staré Město
камион-ладилник RENAULT MAGNUM DXi 500
15
Контактирајте го продавачот
17.550 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2009-07 Километража 1165714 км Сила 500 кс
Чехија, Praha 9 Černý Most
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион-ладилник RENAULT MAGNUM DXi 500, EURO 5, CARRIER SUPRA, 6x2
15
Контактирајте го продавачот
17.550 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2009-07 Километража 1165714 км Сила 500 кс
Чехија, Praha 9 Černý Most
камион-ладилник RENAULT MIDLUM 220.12
10
Контактирајте го продавачот
9.960 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Зафатнина 29.57 м³
Година 2008 Километража 434166 км Сила 215 кс
Чехија, Ostrovačice u Brna
камион-ладилник RENAULT MIDLUM 220.12 MRAZÍRENSKÁ SKŘíŇ LAMBERET + agregát CARRIER XARIO
10
Контактирајте го продавачот
9.960 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Зафатнина 29.6 м³
Година 2008 Километража 349018 км Сила 215 кс
Чехија, Ostrovačice u Brna
камион-ладилник RENAULT D 16 MED P4X2 240E6
7
Контактирајте го продавачот
42.600 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 280000 км Сила 241 кс
Чехија, Čestlice
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се