Филтри -

Камиони-ладилници RENAULT од Белгија

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-ладилници RENAULT од Белгија: 17 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-ладилник RENAULT PREMIUM P280
19
Контактирајте го продавачот
10.900 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 4
Година 2009-07 Километража 454950 км Сила 280 кс
Белгија, Hoogstraten
камион-ладилник RENAULT MIDLUM 270 DXI (16T)+LAMBERET 18P.+CARRIER 950 +DHOLLANDIA 2000K
12
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
11.450 € Без ДДВ
Носивост 6650 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010-12-15 Километража 349563 км Сила 270 кс
Белгија, Handzame
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион-ладилник RENAULT **FRIGO-COLDROOM**
15
Контактирајте го продавачот
4.850 € Без ДДВ
Носивост 3670 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2008-02-19 Километража 245870 км Сила 190 кс
Белгија, Kessel
камион-ладилник RENAULT Midlum 220 Euro 5
27
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Носивост 5240 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-09-20 Километража 531021 км Сила 220 кс
Белгија, Hooglede
камион-ладилник RENAULT M 270.16 MIDLUM
20
Контактирајте го продавачот
14.900 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 53.61 м³
Година 2013-03 Километража 389400 км Сила 271 кс
Белгија, Hoogstraten
камион-ладилник RENAULT M 220.16 KUHLKOFFER CARRIER SUPRA 950MT E5
20
Контактирајте го продавачот
12.500 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 5
Година 2011-07 Километража 300420 км Сила 220 кс
Белгија, Hoogstraten
камион-ладилник RENAULT PREMIUM P 270.19
20
Контактирајте го продавачот
12.900 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 5
Година 2011-04 Километража 498920 км Сила 271 кс
Белгија, Hoogstraten
камион-ладилник RENAULT Magnum 480 carrier
12
Контактирајте го продавачот
15.200 € Без ДДВ
Носивост 14160 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2003-09-23 Километража 837900 км Сила 480 кс
Белгија, Bree
камион-ладилник RENAULT MIDLUM 220 DXI (13T)+LAMBERET+CARRIER 750+DHOLLANDIA 2T
11
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
9.250 € Без ДДВ
Носивост 5050 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010-06-15 Километража 336291 км Сила 220 кс
Белгија, Handzame
камион-ладилник RENAULT Magnum 480 Frigo combi 1a Top shape
13
Контактирајте го продавачот
17.200 € Без ДДВ
Носивост 14160 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2003-09-23 Километража 837900 км Сила 480 кс
Белгија, Bree
камион-ладилник RENAULT Midlum 180
13
Контактирајте го продавачот
6.750 € Без ДДВ
Носивост 4900 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2000-10-26 Километража 401101 км Сила 180 кс
Белгија, Bree
камион-ладилник RENAULT M220.10
20
Контактирајте го продавачот
10.500 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 30.43 м³
Година 2011-05 Километража 356810 км Сила 220 кс
Белгија, Hoogstraten
камион-ладилник RENAULT Premium 320 dxi - meat transport - Thermoking - diesel/elec - Ma
9
Контактирајте го продавачот
10.750 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 2009-02-19 Километража 672000 км Сила 320 кс
Белгија, MONT (Houffalize)
камион-ладилник RENAULT TRAFIC KUHKOFFER
18
Контактирајте го продавачот
5.300 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 4 Зафатнина 8.15 м³
Година 2011-07 Километража 318734 км Сила 114 кс
Белгија, Hoogstraten
камион-ладилник RENAULT PREMIUM 280 DXI+LAMBERET 18P.+THERMOKING+D'HOLLANDIA 1500KG
17
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
12.450 € Без ДДВ
Носивост 8260 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2007-10-08 Километража 517926 км Сила 280 кс
Белгија, Handzame
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се