Филтри -

Камиони-ладилници PEUGEOT

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-ладилници PEUGEOT: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-ладилник PEUGEOT BOXER KONTENER CHŁODNIA 0*C 8 PALET KLIMATYZACJA LEDY 165KM [ 72
31
Контактирајте го продавачот
18.011 € Без ДДВ
Зафатнина 17.64 м³
Година 2018 Километража 130000 км Сила 165 кс
Полска, Wałbrzych
камион-ладилник PEUGEOT BOXER 
35
Контактирајте го продавачот
17.131 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 14.75 м³
Година 2017 Километража 115000 км Сила 165 кс
Полска, Wałbrzych
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион-ладилник PEUGEOT BOXER 
31
Контактирајте го продавачот
12.513 € Без ДДВ
Зафатнина 14.16 м³
Година 2014 Километража 298300 км Сила 130 кс
Полска, Wałbrzych
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се