Филтри -

Камиони-ладилници PEGASO

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-ладилници PEGASO: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-ладилник PEGASO Troner
7
12.000 € Без ДДВ
Носивост 14350000 кг
Година 04/1992 Километража 570000 км Сила 360 кс
Шпанија, Madrid
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се