Филтри -

Камиони-ладилници Opel

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

2 огласа: Камиони-ладилници Opel

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 1.037 € Со вклучен ДДВ
Година 2008 Километража 101898 км Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
9.950 € Без ДДВ
Носивост 1472 кг Евро Euro 5
Година 2011-01-11 Километража 271732 км Сила
Холандија, Roosendaal

Other makes in the section "Камиони-ладилници"

Контактирајте го продавачот
10.000 €
Зафатнина 46.15 м³
Година 2002 Километража Сила
Северна Македонија
Контактирајте го продавачот
21.000 €
Носивост 7740 кг Зафатнина 53.3 м³ Суспензија хидраулично
Година 2009 Километража Сила
Северна Македонија
Контактирајте го продавачот
21.000 €
Носивост 7740 кг Зафатнина 53.3 м³ Суспензија хидраулично
Година 2009 Километража Сила
Северна Македонија
Контактирајте го продавачот
10.480 € GBP 8.950 GBP
Евро Euro 5
Година 2012-03 Километража 743439 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
14 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Носивост 9280 кг Евро Euro 5
Година 08/2008 Километража 971854 км Сила
Холандија, Ter Aar
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
16.700 € Без ДДВ
Носивост 9420 кг Евро Euro 5
Година 02/2012 Километража 818296 км Сила
Холандија, Ter Aar
Контактирајте го продавачот
11.250 € Без ДДВ
Носивост 3500 кг Евро Euro 6
Година 06/2017 Километража 242000 км Сила
Холандија, Ter Aar
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 53.04 м³
Година 2019 Километража 543000 км Сила
Финска, Lempäälä
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Носивост 7535 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 12/2010 Километража 964000 км Сила
Холандија, Nijmegen
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2007-01 Километража 700000 км Сила
Португалија
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Носивост 9100 кг Евро Euro 6 Зафатнина 44.76 м³
Година 05/2017 Километража 293400 км Сила
Полска, Trzebiatów
Контактирајте го продавачот
45.900 € Без ДДВ
Носивост 5500 кг Евро Euro 6 Зафатнина 48.6 м³
Година 02/2019 Километража 159000 км Сила
Полска, Trzebiatów
Контактирајте го продавачот
59.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 49.27 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2018 Километража 658500 км Сила
Полска, Trzebiatów
Контактирајте го продавачот
7.680 US$ EUR ≈ 7.069 €
Носивост 9000 кг
Година 2001-09 Километража 366000 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
15.250 € PLN 64.900 PLN
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011 Километража 471518 км Сила
Полска, Medynia Głogowska
Контактирајте го продавачот
73.300 € Без ДДВ
Носивост 12440 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 280000 км Сила
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
22.400 US$ EUR ≈ 20.620 €
Носивост 2700 кг
Година 2002-01 Километража 67000 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 07/2017 Километража 107510 км Сила
Шпанија, Santiago de Compostela
Контактирајте го продавачот
35.900 €
Евро Euro 6 Зафатнина 43.13 м³
Година 2015 Километража 640000 км Сила
Унгарија, Érsekhalma
Контактирајте го продавачот
22.990 €
Евро Euro 6 Зафатнина 46.88 м³
Година 2015 Километража 820000 км Сила
Унгарија, Érsekhalma
Контактирајте го продавачот
3.500 €
Евро Euro 3 Зафатнина 37.38 м³
Година 2003 Километража 720000 км Сила
Унгарија, Érsekhalma
Контактирајте го продавачот
16.600 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 51 м³
Година 2009 Километража 710000 км Сила
Унгарија, Érsekhalma
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Евро Euro 5 Зафатнина 49.2 м³
Година 2008 Километража 830000 км Сила
Унгарија, Érsekhalma
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се