Филтри -

Камиони-ладилници OPEL

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-ладилници OPEL: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-ладилник OPEL Vivaro 20 TDHE,  2900, Relec froid TR 21
17
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Зафатнина 7.64 м³
Година 2009-01 Километража 180777 км Сила 114 кс
Германија, Trier
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се