Филтри -

Камиони-ладилници NISSAN од Шпанија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-ладилници NISSAN од Шпанија: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-ладилник NISSAN TK110.56
8
4.500 € Без ДДВ
Носивост 2325 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004-06 Километража 589000 км Сила 125 кс
Шпанија, Manlleu (Barcelona)
камион-ладилник NISSAN CABSTAR
6
6.500 €
Година 04/2005 Километража 219791 км Сила 125 кс
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион-ладилник NISSAN CABSTAR за делови
3
цена на барање
Година Километража Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
камион-ладилник NISSAN Atleon 95.22
10
15.000 € Без ДДВ
Носивост 3450 кг Евро Euro 4 Зафатнина 30.61 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2009-05 Километража 399500 км Сила 190 кс
Шпанија, Villagarcia de Arousa
камион-ладилник NISSAN 80.14 за делови
5
цена на барање
Година Километража Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
камион-ладилник NISSAN ECO T160 за делови
5
цена на барање
Година Километража Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се