Филтри -

Камиони-ладилници NISSAN од Европа

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-ладилници NISSAN: 11 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-ладилник NISSAN TK110.56
8
4.500 € Без ДДВ
Носивост 2325 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004-06 Километража 589000 км Сила 125 кс
Шпанија, Manlleu (Barcelona)
камион-ладилник NISSAN CABSTAR
6
6.500 €
Година 04/2005 Километража 219791 км Сила 125 кс
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион-ладилник NISSAN TRADE 100
17
2.150 € Без ДДВ
Зафатнина 8.47 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 11/1998 Километража Сила 90 кс
Португалија
камион-ладилник NISSAN ATLEON 80.19
13
9.500 € Без ДДВ
Носивост 3490 кг Евро Euro 4 Зафатнина 19.19 м³
Година 2009-03 Километража 146200 км Сила 182 кс
Италија, Torino - CNH Industrial Village
камион-ладилник NISSAN ATLEON + Manual + Carrier Xarios 350
28
8.950 € Без ДДВ
Носивост 5010 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2008-03-13 Километража 254533 км Сила 140 кс
Холандија, Etten-Leur
камион-ладилник NISSAN ATLEON 80.19 4X2 AUTOCARRO FRIGORIFERO
21
11.600 € Без ДДВ
Носивост 1500 кг Евро Euro 5
Година 2013-12-01 Километража 244727 км Сила 134 kW
Италија, Sala Consilina (SA)
камион-ладилник NISSAN CABSTAR за делови
3
цена на барање
Година Километража Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
камион-ладилник NISSAN Atleon 95.22
10
15.000 € Без ДДВ
Носивост 3450 кг Евро Euro 4 Зафатнина 30.61 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2009-05 Километража 399500 км Сила 190 кс
Шпанија, Villagarcia de Arousa
камион-ладилник NISSAN Atleon 80.19 + Manual + Carrier Cooling + Euro 5
29
16.950 € Без ДДВ
Носивост 3250 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2012-07-06 Километража 205579 км Сила 190 кс
Холандија, Etten-Leur
камион-ладилник NISSAN 80.14 за делови
5
цена на барање
Година Километража Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
камион-ладилник NISSAN ECO T160 за делови
5
цена на барање
Година Километража Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се