Филтри -

Камиони-ладилници NISSAN

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-ладилници NISSAN: 13 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-ладилник NISSAN Atleon 80.19 + Manual + Carrier Cooling + Euro 5
29
Контактирајте го продавачот
16.950 € Без ДДВ
Носивост 3250 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 01/2012 Километража 205579 км Сила 190 кс
Холандија, Etten-Leur
камион-ладилник NISSAN Atleon 95.22
10
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Носивост 3450 кг Евро Euro 4 Зафатнина 30.61 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 05/2009 Километража 399500 км Сила 190 кс
Шпанија, Villagarcia de Arousa
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион-ладилник NISSAN CABSTAR
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
камион-ладилник NISSAN 80.14
5
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
камион-ладилник NISSAN ECO T160
5
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
камион-ладилник NISSAN CABSTAR Hűtős
11
Контактирајте го продавачот
5.151 € HUF 1.850.000 HUF
Година 2009 Километража 358696 км Сила
Унгарија, Budapest
камион-ладилник NISSAN CABSTAR 3.0 tdi Hűtős
11
Контактирајте го продавачот
5.430 € HUF 1.950.000 HUF
Година 2004 Километража 836764 км Сила
Унгарија, Budapest
камион-ладилник NISSAN CABSTAR
6
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Година 04/2005 Километража 219791 км Сила 125 кс
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
камион-ладилник NISSAN TRADE 100
17
Контактирајте го продавачот
2.150 € Без ДДВ
Зафатнина 8.47 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 11/1998 Километража Сила 90 кс
Португалија
камион-ладилник NISSAN ATLEON 56.15+Thermo King V500+vlees/viande/meat
10
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
9.850 € Без ДДВ
Носивост 1849 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2012-10-19 Километража 332868 км Сила 150 кс
Белгија, Handzame
камион-ладилник NISSAN ATLEON + Manual + Carrier Xarios 350
28
Контактирајте го продавачот
8.950 € Без ДДВ
Носивост 5010 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 01/2008 Километража 254533 км Сила 140 кс
Холандија, Etten-Leur
камион-ладилник NISSAN ATLEON 80.19, CARRIER XARIOS 600Mt
20
Контактирајте го продавачот
9.800 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Зафатнина 24.29 м³
Година 2009-01 Километража 413015 км Сила 182 кс
Чехија, Strančice
камион-ладилник NISSAN ATLEON 80.19, CARRIER XARIOS 600Mt
20
Контактирајте го продавачот
9.800 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Зафатнина 24.29 м³
Година 2009-01 Километража 413015 км Сила 182 кс
Чехија, Strančice
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се