Филтри -

Камиони-ладилници Mitsubishi Fuso од Унгарија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

6 огласа: Камиони-ладилници Mitsubishi Fuso од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
23.400 € Без ДДВ
Носивост 3335 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2016 Километража 108147 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Носивост 4470 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2018 Километража 132647 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
14.200 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2012 Километража 217358 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
20.100 € Без ДДВ
Носивост 1640 кг
Година 2016 Километража 182877 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
18.400 € Без ДДВ
Носивост 3795 кг
Година 2018 Километража 406355 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Година 2014 Километража 209900 км Сила
Унгарија, Budapest
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се