Филтри -

Камиони-ладилници Mitsubishi Fuso од Германија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-ладилници Mitsubishi Fuso од Германија: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-ладилник Mitsubishi Fuso Canter Duonic
15
Контактирајте го продавачот
39.800 €
Носивост 2640 кг Евро Euro 6 Зафатнина 27.16 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2017-08 Километража 73973 км Сила
Германија, Sottrum
камион-ладилник Mitsubishi Fuso Canter Duonic
15
Контактирајте го продавачот
39.800 €
Носивост 2640 кг Евро Euro 6 Зафатнина 27.16 м³
Година 2017-08 Километража 73973 км Сила 129 кс
Германија, Sottrum
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион-ладилник Mitsubishi Fuso Canter 9C18 Thermo King T-600R + LBW
15
Контактирајте го продавачот
37.889,92 € Без ДДВ
Носивост 3450 кг Евро Euro 6
Година 2018-08 Километража 72841 км Сила 175 кс
Германија, Burghaun/Gruben
камион-ладилник Mitsubishi Fuso Canter 9C18 Thermo King T-600R + LBW
15
Контактирајте го продавачот
37.889,92 € Без ДДВ
Носивост 3450 кг Евро Euro 6 Зафатнина 26.55 м³
Година 2018-08 Километража 72841 км Сила 175 кс
Германија, Burghaun/Gruben
камион-ладилник Mitsubishi Fuso Canter 7C18 ThermoKing V-600 max+LBW
15
Контактирајте го продавачот
24.889,92 € Без ДДВ
Носивост 3040 кг Евро Euro 6 Зафатнина 29 м³
Година 2015-06 Километража 80000 км Сила 175 кс
Германија, Burghaun/Gruben
камион-ладилник Mitsubishi Fuso FUSO Mitsubishi Canter 7C18 ThermoKing V-600 max+LBW
15
Контактирајте го продавачот
24.889,92 € Без ДДВ
Носивост 3040 кг Евро Euro 6 Зафатнина 29.31 м³
Година 2015-06 Километража 80000 км Сила 175 кс
Германија, Burghaun/Gruben
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се