Филтри -

Камиони-ладилници Mercedes-Benz од Шведска

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

10 огласа: Камиони-ладилници Mercedes-Benz од Шведска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Носивост 2930 кг Зафатнина 16.8 м³
Година Километража Сила
Шведска, Nacka Strand
Контактирајте го продавачот
22.730 € SEK 255.000 SEK
Носивост 13800 кг Евро Euro 6
Година Километража 688494 км Сила
Шведска, Trelleborg
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 13800 кг Евро Euro 6
Година Километража 597255 км Сила
Шведска, Trelleborg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 13800 кг Евро Euro 6
Година Километража 665076 км Сила
Шведска, Trelleborg
Контактирајте го продавачот
38.900 €
Носивост 9425 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2018-01-01 Километража 224750 км Сила
Шведска, Bålsta (Stockholm)
Контактирајте го продавачот
88.090 € Без ДДВ
Носивост 13600 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2018 Километража 501000 км Сила
Шведска, Arlöv, Skåne Län
Контактирајте го продавачот
132.400 € Без ДДВ
Носивост 13540 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2021 Километража 325000 км Сила
Шведска, Arlöv, Skåne Län
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 12150 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража 758663 км Сила
Шведска, Trelleborg
камион-ладилник Mercedes-Benz Kylbil Mercedes-Benz Atego 1222 | Manuell | 2010 säljes via aukt
1
Контактирајте го продавачот
аукција 7.176 € SEK 80.500 SEK
Носивост 5050 кг
Година Километража Сила
Шведска, Gävle
камион-ладилник Mercedes-Benz Kylbil Mercedes-Benz Atego 7.7 PowerShift 3 | 238hk | 2017 sälje
1
Контактирајте го продавачот
аукција 14.260 € SEK 160.000 SEK
Носивост 6440 кг Евро Euro 6
Година 2017 Километража Сила
Шведска, Gävle
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се