Филтри -

Камиони-ладилници Mercedes-Benz од Швајцарија

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

9 огласа: Камиони-ладилници Mercedes-Benz од Швајцарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
16.205 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 770000 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
27.182 € Без ДДВ
Носивост 1500 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003 Километража 635356 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6
Година 2013-10 Километража 558000 км Сила
Швајцарија, Othmarsingen
Контактирајте го продавачот
20.386 € Без ДДВ
Носивост 1500 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009 Километража 711586 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
29.273 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 884634 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
29.273 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 945330 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 6600 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-10-27 Километража 590178 км Сила
Швајцарија, Gansingen
Контактирајте го продавачот
28.750 € Без ДДВ
Носивост 1500 кг Евро Euro 5
Година 2011 Километража 737308 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 6900 кг Евро Euro 5 Зафатнина 37.5 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2010 Километража 634929 км Сила
Швајцарија, Gansingen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се