Филтри -

Камиони-ладилници Mercedes-Benz од Полска

Резултати од пребарување: 63 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

63 огласа: Камиони-ладилници Mercedes-Benz од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
15.220 € PLN 64.900 PLN
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011 Километража 471518 км Сила
Полска, Medynia Głogowska
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Носивост 9100 кг Евро Euro 6 Зафатнина 44.76 м³
Година 05/2017 Километража 293400 км Сила
Полска, Trzebiatów
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
105.000 € Без ДДВ
Носивост 13500 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража 260000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
105.000 € Без ДДВ
Носивост 13400 кг Евро Euro 6 Зафатнина 54.64 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража 429000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
61.800 € Без ДДВ
Носивост 13030 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 690000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
33.900 € Без ДДВ
Носивост 2685 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2019 Километража 274000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
100.000 € Без ДДВ
Носивост 14020 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2024 Километража 300000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
33.800 € Без ДДВ
Носивост 2275 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Километража 400000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
33.800 € Без ДДВ
Носивост 2275 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Километража 400000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
80.000 € Без ДДВ
Носивост 13710 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 260000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
41.900 € Без ДДВ
Носивост 3330 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2018 Километража 240000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
104.000 € Без ДДВ
Носивост 13560 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021 Километража 300000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-07-16 Километража 410515 км Сила
Полска, Rumia
Контактирајте го продавачот
13.580 € PLN 57.900 PLN
Носивост 5050 кг
Година 2009 Километража 401000 км Сила
Полска, Tarczyn
Контактирајте го продавачот
30.480 € PLN 130.000 PLN
Евро Euro 5 Зафатнина 12950 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 07/2013 Километража 1040000 км Сила
Полска, Przytyk
Контактирајте го продавачот
19.230 € PLN 82.000 PLN
Носивост 5000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2012 Километража 260000 км Сила
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
57.440 € PLN 245.000 PLN
Година 2017 Километража 493000 км Сила
Полска, Daleszyce
Контактирајте го продавачот
41.030 € PLN 175.000 PLN
Носивост 13300 кг Евро Euro 6
Година 2016 Километража 403000 км Сила
Полска, Kalisz
Контактирајте го продавачот
119.000 € Без ДДВ
Носивост 7500 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 298000 км Сила
Полска, Limanowa
Контактирајте го продавачот
34.580 € PLN 147.500 PLN
Зафатнина 50.5 м³
Година 2013 Километража 697700 км Сила
Полска, Gowino
Контактирајте го продавачот
52.900 € Без ДДВ
Година 07/2018 Километража 521989 км Сила
Полска, Turek
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Носивост 12900 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Километража 1023336 км Сила
Полска, Iłowa
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Носивост 13000 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 11/2011 Километража 1056144 км Сила
Полска, Iłowa
Контактирајте го продавачот
12.870 € PLN 54.900 PLN
Година 2011 Километража 445600 км Сила
Полска, Karchowice
Контактирајте го продавачот
32.710 € PLN 139.500 PLN
Носивост 2276 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2016 Километража 237169 км Сила
Полска, Bralin k/Kępna
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 63 огласа
Прикажи
Претплати се