Филтри -

Камиони-ладилници Mercedes-Benz од Норвешка

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Камиони-ладилници Mercedes-Benz од Норвешка

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
8.900 €
Носивост 1305 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 07/2012 Километража 275000 км Сила
Норвешка, Ålesund
Контактирајте го продавачот
3.500 €
Евро Euro 3
Година 2009 Километража Сила
Норвешка, Østfold
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
15.400 €
Носивост 1985 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
63.300 €
Носивост 11905 кг Евро Euro 6
Година 2015 Километража Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
26.500 €
Носивост 8325 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 325000 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Autoline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се