Филтри -

Камиони-ладилници Mercedes-Benz од Литванија

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

20 огласа: Камиони-ладилници Mercedes-Benz од Литванија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
23.900 €
Носивост 12600 кг Евро Euro 5 Зафатнина 51.22 м³
Година 06/2012 Километража 900000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Зафатнина 70.12 м³
Година 01/2004 Километража Сила
Литванија, Mažeikiai
Контактирајте го продавачот
9.800 € Без ДДВ
Носивост 9100 кг Евро Euro 3 Зафатнина 45 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/1998 Километража 600000 км Сила
Литванија, Klausmyliai
UAB TRANSTOMAS
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
9.800 € Без ДДВ
Носивост 7000 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2002 Километража 257000 км Сила
Литванија, Klausmyliai
UAB TRANSTOMAS
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 12/2006 Километража 588011 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Носивост 11900 кг Евро Euro 6 Зафатнина 59.58 м³
Година 01/2016 Километража 1000000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
17.900 €
Носивост 7400 кг Евро Euro 5 Зафатнина 48.59 м³
Година 10/2011 Километража 600000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
22.900 €
Носивост 7250 кг Евро Euro 5 Зафатнина 48.55 м³
Година 06/2011 Километража 550000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Носивост 12250 кг Евро Euro 5 Зафатнина 55.25 м³
Година 09/2010 Километража 900000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
24.900 €
Евро Euro 6 Зафатнина 52.61 м³
Година 07/2015 Километража 940000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
22.900 €
Носивост 7250 кг Евро Euro 5 Зафатнина 47.72 м³
Година 07/2011 Километража 650000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
22.900 €
Носивост 7250 кг Евро Euro 5 Зафатнина 47.72 м³
Година 07/2011 Километража 650000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
12.900 €
Носивост 5501 кг Евро Euro 6 Зафатнина 45.52 м³
Година 01/2010 Километража 740000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Носивост 6950 кг Евро Euro 5 Зафатнина 56.07 м³
Година 03/2013 Километража 960000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
13.900 €
Носивост 7200 кг Евро Euro 4 Зафатнина 54.81 м³
Година 06/2008 Километража 299000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Носивост 2430 кг Евро Euro 4 Зафатнина 11.22 м³
Година 10/2010 Километража 320000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 07/2012 Километража 414153 км Сила
Литванија, Kaunas
камион-ладилник Mercedes-Benz 814 за делови камион-ладилник Mercedes-Benz 814 за делови
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1997 Километража Сила
Литванија, Tauragė
камион-ладилник Mercedes-Benz 1828 за делови камион-ладилник Mercedes-Benz 1828 за делови
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2002 Километража Сила
Литванија, Tauragė
камион-ладилник Mercedes-Benz за делови камион-ладилник Mercedes-Benz за делови
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 09/2013 Километража Сила
Литванија, Vilnius
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се