Филтри -

Камиони-ладилници Mercedes-Benz од Италија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

8 огласа: Камиони-ладилници Mercedes-Benz од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Година 2007 Километража 900000 км Сила
Италија, Montichiari (BS)
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Зафатнина 53.05 м³
Година 2007 Километража 895000 км Сила
Италија, Parma
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Година 2008 Километража 370000 км Сила
Италија, Macerata
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009 Километража 939600 км Сила
Италија, Lonato del Garda
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2005-03 Километража 662000 км Сила
Италија, Sora - Frosinone - Fr
Контактирајте го продавачот
11.500 €
Носивост 6850 кг Евро Euro 4 Зафатнина 42.59 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 03/2007 Километража 350000 км Сила
Италија, Lonato del Garda (BS)
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Носивост 3480 кг Евро Euro 2 Зафатнина 36.66 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2000-05 Километража 677000 км Сила
Италија, Sora - Frosinone - Fr
Контактирајте го продавачот
6.850 € Со вклучен ДДВ
Носивост 7000 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 08/1994 Километража 415800 км Сила
Италија, Costigliole Saluzzo (CN)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се