Филтри -

Камиони-ладилници Mercedes-Benz од Холандија

Резултати од пребарување: 35 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

35 огласа: Камиони-ладилници Mercedes-Benz од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
15.950 €
Евро Euro 5
Година 2009 Километража 886167 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
17.950 €
Носивост 16430 кг Евро Euro 5
Година 2009-09-01 Километража 441297 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
14.800 €
Носивост 8040 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009 Километража 737963 км Сила
Холандија, Son en Breugel
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Суспензија пружина/пружина
Година 2001 Километража 405147 км Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros B.V.
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2010 кг Евро Euro 6
Година 2018 Километража 78000 км Сила
Холандија, Geffen
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Носивост 3780 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2004 Километража 533943 км Сила
Холандија, Wezep
Контактирајте го продавачот
14.800 €
Носивост 4550 кг Евро Euro 5
Година 07/2011 Километража 673635 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 09/2014 Километража 418888 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 9920 кг Евро Euro 6
Година 2014 Километража 654381 км Сила
Холандија, Lienden
Контактирајте го продавачот
14.850 €
Носивост 1170 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009 Километража 580518 км Сила
Холандија, Lienden
Контактирајте го продавачот
24.950 €
Носивост 4180 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2011-01-24 Километража 432930 км Сила
Холандија, Hoofddorp
Контактирајте го продавачот
39.950 €
Носивост 3837 кг Евро Euro 6
Година 2015-05-04 Километража 256325 км Сила
Холандија, Hoofddorp
Контактирајте го продавачот
19.950 €
Носивост 6351 кг Евро Euro 3
Година 2006-09-15 Километража 194401 км Сила
Холандија, Hoofddorp
Контактирајте го продавачот
14.400 €
Носивост 4705 кг Евро Euro 5
Година 07/2011 Километража 712204 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
16.950 €
Носивост 3002 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009 Километража 336635 км Сила
Холандија, Oud Gastel
Контактирајте го продавачот
17.950 €
Носивост 2607 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2012 Километража 333460 км Сила
Холандија, Oud Gastel
Контактирајте го продавачот
18.950 €
Носивост 3590 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011 Километража 320839 км Сила
Холандија, Oud Gastel
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Суспензија пружина/пружина
Година 2014 Километража 380357 км Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros B.V.
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
27.950 €
Носивост 13755 кг Евро Euro 5
Година 2011 Километража 941775 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
27.950 €
Носивост 13965 кг Евро Euro 5
Година 2011 Километража 740548 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
45.800 €
Носивост 4744 кг Евро Euro 6
Година 12/2015 Километража 340346 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
1 година на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 1
Година Километража Сила
Холандија, Weert
Контактирајте го продавачот
21.900 €
Носивост 14000 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2006 Километража 756669 км Сила
Холандија, Lelystad
Контактирајте го продавачот
25.500 €
Носивост 13380 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-11-30 Километража 492300 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
24.900 €
Носивост 13380 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-11-30 Километража 655900 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
18 години на Autoline
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 35 огласа
Прикажи
Претплати се