Филтри -

Камиони-ладилници Mercedes-Benz од Германија

Резултати од пребарување: 64 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

64 огласа: Камиони-ладилници Mercedes-Benz од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 2001-05 Километража 607544 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Носивост 5700 кг Евро Euro 6 Зафатнина 39.28 м³
Година 2016-07 Километража 614402 км Сила
Германија, Flieden
Контактирајте го продавачот
38.800 € Без ДДВ
Носивост 7280 кг Евро Euro 6 Зафатнина 38.59 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2015-11 Километража 733111 км Сила
Германија, Delbrück
Контактирајте го продавачот
31.800 € Без ДДВ
Носивост 7780 кг Евро Euro 5 Зафатнина 38.59 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2013-09 Километража 744822 км Сила
Германија, Delbrück
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010 Километража 379260 км Сила
Германија, Dillingen / Saar
Контактирајте го продавачот
35.800 € Без ДДВ
Носивост 4470 кг Евро Euro 6 Зафатнина 36 м³
Година 2014-02 Километража 523869 км Сила
Германија, Hilden
Контактирајте го продавачот
17.999 €
Евро Euro 5 Зафатнина 4249 м³
Година 2013-04 Километража 225000 км Сила
Германија, Wertingen
Контактирајте го продавачот
24.000 € Без ДДВ
Носивост 13730 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-09 Километража 470000 км Сила
Германија, Großbeeren
Контактирајте го продавачот
25.800 € Без ДДВ
Носивост 12650 кг Евро Euro 6 Зафатнина 48 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 753228 км Сила
Германија, Bakum
Контактирајте го продавачот
35.800 € Без ДДВ
Носивост 12650 кг Евро Euro 6 Зафатнина 48 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 612772 км Сила
Германија, Bakum
Контактирајте го продавачот
13.800 € Без ДДВ
Носивост 4440 кг Евро Euro 4 Зафатнина 36 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2004-11 Километража 373130 км Сила
Германија, Hilden
Контактирајте го продавачот
25.800 € Без ДДВ
Носивост 6529 кг Евро Euro 5 Зафатнина 55 м³
Година 2011-11 Километража 1106948 км Сила
Германија, Hilden
Контактирајте го продавачот
21.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2010 Километража 550000 км Сила
Германија, Hainburg
Контактирајте го продавачот
84.800 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 02/2019 Километража 143350 км Сила
Германија, Kiel
Контактирајте го продавачот
32.990 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 34.59 м³
Година 2013 Километража 274679 км Сила
Германија, Hannover
Контактирајте го продавачот
33.999 €
Евро Euro 5
Година 2015 Километража 664000 км Сила
Германија, Lübbecke
Контактирајте го продавачот
14.990 €
Носивост 1620 кг Евро Euro 4
Година 2008-05 Километража 888000 км Сила
Германија, Münster
Контактирајте го продавачот
69.800 € Без ДДВ
Носивост 3635 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Километража 87293 км Сила
Германија, Kiel
Контактирајте го продавачот
49.550 € Без ДДВ
Носивост 13690 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-05-13 Километража 441292 км Сила
Германија, Salzgitter
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2013-05 Километража 453000 км Сила
Германија, Lahr
Контактирајте го продавачот
6.590 €
Евро Euro 3
Година 2006 Километража 320000 км Сила
Германија, Lübbecke
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 30.93 м³
Година 2012 Километража 203411 км Сила
Германија, Niederzier
Контактирајте го продавачот
26.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 48.68 м³
Година 2014 Километража 695211 км Сила
Германија, Niederzier
Контактирајте го продавачот
79.900 €
Носивост 1186 кг Евро Euro 6 Зафатнина 28.08 м³
Година 2021 Километража 42556 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
79.900 €
Носивост 3196 кг Евро Euro 6 Зафатнина 28.08 м³
Година 2021 Километража 42566 км Сила
Германија, Sottrum
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 64 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се