Филтри -

Камиони-ладилници Mercedes-Benz од Финска

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи

11 огласа: Камиони-ладилници Mercedes-Benz од Финска

Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
камион-ладилник Mercedes-Benz Actros 2551
1
22.500 € Без ДДВ
2016
Финска, Kankaanpää
Контактирајте го продавачот
8.000 € Без ДДВ
2007
298000 км
Сила 156 кс (115 kW) Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пружина
Финска, Pirkkala, Pirkanmaa
Контактирајте го продавачот
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
69.900 €
2017
Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пневматски/пневматски
Финска, Turku
Контактирајте го продавачот
25.500 € Без ДДВ
2013
1159999 км
Сила 510 кс (375 kW) Евро Euro 5 Носивост 13050 кг Зафатнина 53.65 м³ Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пружина/пневматски
Финска, Jalasjärvi, Etelä-Pohjanmaa
Контактирајте го продавачот
32.900 €
2018
436000 км
Сила 176 кс (129 kW) Евро Euro 6 Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пневматски
Финска, Tampere
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
2005
577999 км
Сила 280 кс (206 kW) Гориво дизел Носивост 8200 кг Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пневматски/пневматски
Финска, Pirkkala, Pirkanmaa
Контактирајте го продавачот
34.900 €
2016
221000 км
Сила 176 кс (129 kW) Евро Euro 6 Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пневматски
Финска, Turku
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Финска, Munsala
Контактирајте го продавачот
17.250 € Без ДДВ
2012
479999 км
Сила 240 кс (176 kW) Евро Euro 5 Носивост 6200 кг Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пневматски/пневматски
Финска, Jalasjärvi, Etelä-Pohjanmaa
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
2017
381950 км
Сила 530 кс (390 kW) Оскина конфигурација 6x2
Финска, Kangasala
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
2018
980000 км
Евро Euro 6 Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски
Финска, Kangasala
Контактирајте го продавачот
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи