Филтри -

Камиони-ладилници Mercedes-Benz од Чешка Република

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

7 огласа: Камиони-ладилници Mercedes-Benz од Чешка Република

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
13.700 € Без ДДВ
Носивост 4610 кг Евро Euro 5
Година 2010 Километража 695886 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Зафатнина 44.42 м³
Година 2008 Километража 764000 км Сила
Чехија, Nové Strašecí
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
19.500 €
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 05/2010 Километража 787000 км Сила
Чехија, Pelhřimov
Контактирајте го продавачот
34.700 € Без ДДВ
Носивост 6590 кг Евро Euro 6 Зафатнина 35.74 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2017 Километража 422410 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 2010-05 Километража 487960 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
41.370 € Без ДДВ
Носивост 6951 кг Евро Euro 6 Зафатнина 42.85 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-07 Километража 768907 км Сила
Чехија, Praha 5 - Řeporyje
Контактирајте го продавачот
19.100 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2012-01 Километража 1006094 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се